S430 Pitotův průtokoměr pro vlhký stlačený vzduch
Piercing senzor
Přesný průtokoměr pro spolehlivé a dlouhodobě stabilní měření vlhkého stlačeného vzduchu přímo na výstupu z kompresoru.

Měření vlhkého vzduchu přímo na výstupu z kompresoru

Mobilní aplikace pro konfiguraci a online měření

Měření účinnosti a výkonu kompresoru

Žádné mechanické opotřebitelné díly

Konstrukce Pitotovy trubice zabraňuje ucpání snímače

Měření průtoku, spotřeby, teploty a tlaku

Izolované 4... 20 mA a pulsní; Modbus/ RTU; Modbus/ TCP; M-Bus

Instalace pod tlakem přes kulový ventil 3/4"
Průtokoměr lze použít pro nekorozivní plyny i stlačený vzduch.
Optimální účinnost a výkon kompresoru
Průtokoměr stlačeného vzduchu S430 je určen pro použití ve vlhkém vzduchu, a proto jej lze použít přímo na výstupu z kompresoru. Při tomto typu instalace mnoho jiných průtokoměrů neodolá vlhkému a horkému vzduchu. Za těchto podmínek je přístroj S430 schopen provádět velmi přesná měření. Díky tomu je měřič ideálním nástrojem pro audity stlačeného vzduchu a měření účinnosti kompresorů.
Různé výstupní signály
Pitotův průtokoměr S430 je ideální pro integraci do řídicích systémů procesů, záznamníků dat, jako je náš displej S331, nebo do vyšších monitorovacích systémů. Pro bezproblémovou integraci jsou nabízeny různé možnosti výstupu:
- Izolované 4… 20 mA výstup pro aktuální hodnoty průtoku
- Izolovaný pulzní výstup pro totalizátor
- Modbus/RTU pro digitální odečet všech hodnot
- Modbus/TCP pro připojení k nadřazeným systémům
- Sběrnice M-Bus pro sítě měřičů
Flexibilní a snadná instalace
Průtokoměr S430 lze instalovat do potrubí o průměru od 1“ do 10″ středovou montáží a u větších průtokoměrů mimo středovou montáž. Instalace pomocí 3/4″ kulového ventilu umožňuje instalaci S430 pod tlakem a je ideální pro instalace, kde není možné použít uzávěry.
Robustní materiál
Průtokoměr S430 je vybaven krytem s krytím IP65, který zajišťuje odolnou ochranu v náročných průmyslových podmínkách. Všechny části, které přicházejí do styku s měřeným médiem, jsou vyrobeny z nerezové oceli 316L. To zaručuje dlouhou životnost a spolehlivé měření.
Vzdálená konfigurace a živá data
Po připojení průtokoměru S430 k bezplatné aplikaci S4C-FS mohou uživatelé prohlížet online data a konfigurovat nastavení průtokoměru.
Díky všem těmto vlastnostem je průtokoměr S430 s Pitotovou trubicí ideální volbou pro přesné a spolehlivé monitorování průtoku stlačeného vzduchu ve vlhkých a znečištěných plynech, jaké se vyskytují například na výstupu z kompresoru.
Máte-li speciální požadavky, například na přizpůsobené rozsahy průtoku nebo jiné typy plynů, kontaktujte nás zde.
- Měření na výstupu kompresoru
- Měření kompresoru FAD
- Monitorování v aplikacích s vlhkým vzduchem nebo vysokým hmotnostním průtokem / rychlostí.
- Aplikace s vysokoteplotním průtokem až do 120 °C
MESSUNG | |
| Durchfluss | |
| Genauigkeit | 1.5 % o.r. ±0.3 % FS Volumetrischer Durchfluss: m3/h, m3/min, L/min, l/s, cfm Mass Flow: kg/h, kg/min, kg/s, t/h, lb/h |
| Auswählbare Einheiten | 1.5 % o.r. ±0.3 % FS Volumetrischer Durchfluss: m3/h, m3/min, L/min, l/s, cfm Mass Flow: kg/h, kg/min, kg/s, t/h, lb/h |
| Messbereich | siehe Tabelle auf voriger Seite |
| Wiederholbarkeit | 0.5 % o.r. |
| Sensor | Differenzdrucksensor |
| Abtastrate | 3/sec |
| Turndown-Verhältnis | 10:1 |
| Reaktionszeit (t90) | 2 Sekunden |
| Verbrauch | |
| Wählbare Einheiten | m3, ft3, t, lb, l, kg |
| Referenzbedingungen | |
| Wählbare Bedingungen | 20 °C 1000 mbar (ISO1217) 0 °C 1013 mbar (DIN1343) Frei einstellbar |
SIGNAL / SCHNITTSTELLE & VERSORGUNG | |
| Analogausgang | |
| Signal | 4 ... 20 mA, isoliert |
| Skalierung | 0 ... max Durchfluss |
| Belastung | 250R |
| Aktualisierungsrate | 1/sek |
| Impulsausgang | |
| Signal | Max 30 V, 200 mA |
| Skalierung | 1 Impuls pro Verbrauchseinheit |
| Feldbus | |
| Protokoll | Modbus/RTU, Modbus/TCP |
| Aktualisierungsrate | V |
| Versorgung | |
| Versorgungsspannung | 24 VDC 48 VDC (PoE) |
| Stromaufnahme | 150 mA 100 mA (PoE) |
ALLGEMEINE SPEZIFIKATION | |
| Konfiguration | |
| Kabellos | S4C-FS App für Mobiltelefone |
| Andere | Display mit 3 Touch Taster (Option) |
| Display | |
| Integriert | 2.4” Zoll-Farbgrafikdisplay mit 3 Touch-Tasten (Möglichkeit) |
| Material | |
| Prozessanschluss | Edelstahl 1.4404 (SUS 316L) |
| Gehäuse | PC + ABS |
| Sensor | Edelstahl 1.4404 (SUS 316L) |
| Metallteile | Edelstahl 1.4404 (SUS 316L) |
| Sonstiges | |
| Elektrischer Anschluss | 2 x M12 (5 pole) 1 x M12 (8-pole x-coded) for TCP |
| Schutzart | IP65 |
| Zulassungen | CE, RoHS, FCC |
| Prozessanschluss | G 3/4” (ISO 228/1) |
| Gewicht | 1.12 kg |
| Betriebsparameter | |
| Medium | Nasse/trockene Luft und andere Gase |
| Qualität des Mediums | Nicht ätzend |
| Temperatur des Mediums | -20....+120 °C |
| Feuchtigkeit des Mediums | Keine Anforderungen |
| Betriebsdruck | 0 ... 1.6 MPa |
| Umgebungstemperatur | -10 ... +40 °C PoE (Optional) |
| Umgebungsfeuchtigkeit | < 95 % rH |
| Lagertemperatur | -30 ... 70 °C |
| Transporttemperatur | -30 ... 70 °C |
| Rohrmaße | >=DN32 |
MESSBEREICHE | |||||||
| Rohr-Eigenschaften | Volumenstrom | ||||||
| Inch | mm | m³/h | m³/min | cfm | |||
| Min | Max | Min | Max | Min | Max | ||
| 1¼” | 36 | 49 | 507 | 0.8 | 8.5 | 29 | 298 |
| 1½” | 41.9 | 73 | 757 | 1.2 | 12.6 | 43 | 446 |
| 2” | 53.1 | 124 | 1298 | 2.1 | 21.6 | 73 | 764 |
| 2½” | 68.9 | 221 | 2311 | 3.7 | 38.5 | 130 | 1360 |
| 3” | 80.9 | 313 | 3270 | 5.2 | 54.5 | 184 | 1925 |
| 4” | 100 | 488 | 5094 | 8.1 | 84.9 | 287 | 2998 |
| 5” | 125 | 767 | 8006 | 12.8 | 133 | 451 | 4712 |
| 6” | 150 | 1107 | 11547 | 18.5 | 192 | 652 | 6796 |
| 8” | 200 | 1983 | 20689 | 33.1 | 345 | 1167 | 12177 |
| 10” | 250 | 3099 | 32338 | 51.7 | 539 | 1824 | 19034 |
| 12” | 300 | 4462 | 46567 | 74.4 | 776 | 2626 | 27408 |
| Angegebene Messbereiche unter folgenden Bedingungen: Standardströmung in Luft Referenzdruck: 1000 hPa Bezugstemperatur: +20 ° |
|||||||
| Der Durchflussbereich ist für Luft bei 6 bar(ü), 50 °C und 90 % Luftfeuchtigkeit berechnet. | |||||||
You are currently viewing a placeholder content from Vimeo. To access the actual content, click the button below. Please note that doing so will share data with third-party providers.
Osobní poradenství
Chcete dostávat další informace o produktech a aplikacích?
Nebo potřebujete osobní radu? Rádi vám pomůžeme!




































