S530 Ultrazvukový detektor úniku stlačeného vzduchu a plynů
Ekologická verze
Jednoduchá a flexibilní detekce úniků stlačeného vzduchu a plynu pomocí ultrazvukové technologie.

Jednoduchý a levný detektor netěsností

Laserové ukazovátko pro přesnou lokalizaci úniků

Sluchátka s izolací proti hluku

Dlouhá životnost baterie

Kompaktní design pro snadnou přepravu

Se zaostřovací trubicí a zaostřovacím hrotem
Detekce úniku i ze vzdálenosti několika metrů
Při úniku plynů z potrubí a nádrží vzniká ultrazvukový zvuk, který je přístroj S530 schopen zachytit i ze vzdálenosti několika metrů. S530 převádí tyto neslyšitelné signály na frekvenci, která je snadno slyšitelná pomocí dodávané náhlavní soupravy. Integrované laserové ukazovátko pomáhá odhalit únik na dálku. V beztlakových systémech lze použít ultrazvukový tónový generátor, jehož zvuk proniká malými otvory.
Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další informace, kontaktujte nás.
MESSUNG | |
| Durchfluss | |
| Sensor | Ultraschall-Lecksuchgerät |
| Laser | 640 ... 660 nm Wellenlänge 0.4 ... 0.5 mW Ausgangsleistung |
| Versorgung | 5.0 Megapixel |
| Stromversorgung | Interne wiederaufladbare NiMH-Batterie |
| Betriebszeit | 6h |
| Kopfhörer | |
| Kopfhörer | Geräuschisolierter Kopfsatz |
| Headset-Anschluss | 3.5 mm Stereo-Klinkenstecker |
ALLGEMEINE SPEZIFIKATION | |
| Display | |
| Integriert | 3-Farben-LCD mit schwarzer Maske, 10 Stufen |
| Material | |
| Gehäuse | PC + ABS |
| Sonstiges | |
| Schutzklasse | IP30 |
| Zulassungen | CE |
| Gewicht | 2.5 kg für den kompletten Satz |
| Betriebsparameter | |
| Medium | Druckluft, Kältemittel und andere komprimierte Gase |
| Umgebungstemperatur | 0 ... +40 °C |
| Umgebungsfeuchtigkeit | < 90 % rH |
| Lagertemperatur | -10 ... +50 °C |
| Transporttemperatur | -20 ... +50 °C |
Související produkty
Osobní poradenství
Chcete dostávat další informace o produktech a aplikacích?
Nebo potřebujete osobní radu? Rádi vám pomůžeme!



































