S531 Inteligentní ultrazvukový detektor netěsností
pro detekci úniků stlačeného vzduchu a audity
Inteligentní ultrazvuková detekce úniků pro rychlou a bezpečnou lokalizaci a záznam úniků vzduchu a plynu.

Snadná detekce úniků stlačeného vzduchu a plynu

bezproblémové propojení se softwarem pro správu úniků (LMS)

Vestavěný fotoaparát pro fotografování úniků

Diktafon pro hlasové poznámky

Vypočítá ztrátu vzduchu v l/min, m3/h nebo cfm.

Kapacita baterie až 8 hodin

Bezdrátové připojení s náhlavní soupravou

Integrovaná redukce hluku
Ušetřete až 30 % nákladů na energii
Detekce netěsností v systému stlačeného vzduchu pomocí přístroje S531 je prvním krokem k úspoře energie. Únik stlačeného vzduchu způsobuje vysoké náklady na elektřinu, protože kompresory pracují více, než by měly. Včasným odhalením netěsností můžete ušetřit až 30 % nákladů na energii.
Rychlá detekce a snadný záznam dat
Ultrazvukový detektor úniku stlačeného vzduchu a plynů S531 pomáhá uživatelům rychle najít a zaznamenat úniky vzduchu v systému. Vestavěný dotykový displej pomáhá uživateli snadno ovládat detekci úniku. Díky vestavěnému fotoaparátu a mikrofonu může uživatel pořizovat fotografie a hlasové záznamy každého nalezeného úniku, což maximálně usnadňuje následné opravy úniku.
Bezproblémové připojení k softwaru pro správu úniků (LMS)
S531 je navržen tak, aby spolupracoval se softwarem pro správu úniků (LMS) společnosti SUTO a umožnil organizacím správně řídit činnosti spojené s detekcí a opravami úniků. Licence softwaru je zdarma součástí nákupu detektoru S531 Lecak.
Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další informace, můžete nás kontaktovat zde.
S531
Brožury
S531 ULTRAZVUKOVÝ DETEKTOR NETĚSNOSTÍ
Pokyny
S530 / S531 – PROHLÁŠENÍ O SHODĚ CE & UKCA
CE / UKCA DOC
FIRMWARE ZAŘÍZENÍ S531: V3.1
FirmwareVerzi firmwaru nižší než v1.5.10 nejprve aktualizujte na v1.5.10, poté lze v1.5.10 aktualizovat na v3.0 (nejnovější verzi).
You are currently viewing a placeholder content from Vimeo. To access the actual content, click the button below. Please note that doing so will share data with third-party providers.
MESSUNG | |
| Wählbare Einheiten | l/min, m³/h, cfm, bar, MPa, psi |
| Sensor | Ultraschall-Lecksuchgerät |
| Laser | Wellenlänge: 640 ... 660 nm Ausgangsleistung: < 1.0 mW |
| Kamera | 5.0 Megapixel |
SIGNAL / SCHNITTSTELLE & VERSORGUNG | |
| Versorgung | |
| Stromversorgung | Interner Lithium-Ionen-Akku |
| Betriebszeit | 6 h |
| Datenschnittstelle | |
| Verbindung | USB-Anschluss zum Laden und für den Datenaustausch |
| Kopfhörer | |
| Kopfhörer | Geräuschisoliertes Headset |
| Headset-Anschluss | Drahtlos und 3.5 mm Stereo-Klinkenstecker für Kopfhörer |
ALLGEMEINE SPEZIFIKATION | |
| Display | |
| Integriert | 3.5” Farben-LCD Touchscreen |
| Datenlogger | |
| Speicher | Integrierter Massenspeicher, bis zu 500 Datensätze für Sprachaufnahmen und Bilder |
| Material | |
| Gehäuse | PC + ABS |
| Sonstiges | |
| Schutzklasse | IP30 |
| Zulassungen | CE |
| Gewicht | 430 g für den Lecksucher 3.65 kg für den kompletten Satz |
| Betriebsparameter | |
| Medium | Druckluft, Kältemittel und andere komprimierte Gase |
| Umgebungstemperatur | 0 ... +40 °C |
| Umgebungsfeuchtigkeit | < 90 % rH |
| Lagertemperatur | -10 ... +50 °C |
| Transporttemperatur | -20 ... +50 °C |
Osobní poradenství
Chcete dostávat další informace o produktech a aplikacích?
Nebo potřebujete osobní radu? Rádi vám pomůžeme!



































