Monitor olejových par S120
pro měření čistoty stlačeného vzduchu
Trvalé nebo namátkové monitorování obsahu oleje ve stlačeném vzduchu a plynech.

Řešení Plug & Play pro monitorování olejových par

Řízení s hlášeními o čistotě ovzduší

Měření olejových par v rozsahu 0,001 až 5 000 mg/m3

Integrovaný záznamník dat pro online monitorování

Nejnovější technologie snímačů PID

Integrovaný snímač rosného bodu volitelně: -100 ... +20 °C Td

Různá připojení k systému BMS

Pro stlačený vzduch, dusík N₂, oxid uhličitý CO₂
Zajistěte si kvalitu stlačeného vzduchu
Stlačeného vzduchu bez oleje není snadné dosáhnout. Sledování obsahu olejových par je v mnoha průmyslových odvětvích a aplikacích nezbytné, aby se zabránilo kontaminaci výrobků a zdravotním rizikům pro člověka. Díky přístroji S120 je monitorování olejových par v rozsahu 0,001 až 5 000 mg/m3 cenově dostupné a spolehlivé. Jednoduše připojte systém stlačeného vzduchu pomocí odtahové hadice a rychlospojky.
Volitelný displej a různé výstupní signály
Volitelný integrovaný 5″ dotykový displej s funkcí záznamu dat umožňuje snadné zobrazení a ukládání dat.
Různé výstupní signály, například 4 … 20 mA (izolované); Modbus/RTU (RS485); Modbus/TCP (Ethernet) a USB, lze použít pro snadné připojení S120 k dataloggerům a displejům SUTO nebo centrálním systémům řízení budov.
Integrovaná automatická kalibrace
Integrovaná automatická kalibrace kompenzuje kolísání teploty a vlhkosti přiváděného vzduchu, což vede k přesným, spolehlivým a dlouhodobě stabilním výsledkům měření.
Volitelný integrovaný snímač rosného bodu
Pro zajištění kvality a čistoty stlačeného vzduchu je vedle monitorování olejových par klíčovým parametrem měření rosného bodu. Proto nabízíme volitelný integrovaný snímač rosného bodu, -100 … +20 °C Td pro měření obou parametrů v kompaktním zařízení s vynikajícím poměrem ceny a výkonu.
Výměnná služba SUTO
Služba náhradní kalibrace eliminuje prostoje a poskytuje uživatelům bezproblémový záznam o monitorování olejových par. Další informace najdete zde.
Pokud potřebujete poradit s použitím ve vaší aplikaci nebo máte další otázky, kontaktujte nás zde. Těšíme se, že pro vás najdeme nejlepší možné řešení.
Trvalé monitorování obsahu oleje v systémech stlačeného vzduchu a plynu pro zabezpečení důležitých procesů v:
- Zdravotnický vzduch
- Farmaceutický průmysl
- Potravinářský a nápojový průmysl
- Továrny na polovodiče
- High-tech aplikace
MESSUNG | |
| Öldampf | |
| Messbereich | 0,001 ... 5,000 mg/m³ (Basiert auf 1000 hPa(a), 20 °C, 0 % relative Luftfeuchtigkeit) |
| Genauigkeit | 5 % of lesen ± 0,003 mg/m³ |
| Auflösung | 0,001 mg/m³ |
| Wählbare Einheiten | mg/m³ / ppm |
| Sensorprinzip | Photoionisationsdetektor |
| Druck | |
| Messbereich | 0 ... 16 bar(g) |
| Genauigkeit | 0,5 % FS |
| Auflösung | 0,01 bar(g) / 0,001 MPa / 0,1 psi |
| Wählbare Einheiten | bar(g) (Ursprünglich), MPa und psi (on Anfrage) |
| Sensorprinzip | Piezzo resistive pressure sensor |
| Taupunkt (optional) | |
| Messbereich | -100 ... +20 °C Td |
| Genauigkeit | ±1 °C Td (0 ... 20 °C Td) ±2 °C Td (-70 ... 0 °C Td) ±3 °C Td (-100 ... -60 °C Td) |
| Auflösung | 0,1 °C Td |
| Wählbare Einheiten | °C Td / °F Td |
| Sensorprinzip | QCM + Polymer |
| Temperatur | |
| Messbereich | 0 ... 50 °C |
| Genauigkeit | 0,5 °C |
| Auflösung | 0,1 °C |
| Wählbare Einheiten | °C / °F |
| Sensorprinzip | NTC |
SIGNAL / SCHNITTSTELLE & VERSORGUNG | |
| Ausgänge / Schnittstelle | |
| Analoger Ausgang | 4 ... 20 mA, isoliert |
| Alarmausgang | Relais, NO, 40 VDC, 0.2 A |
| Digitale Schnittstelle | Modbus/RTU (RS485) Modbus/TCP (Ethernet) & USB (nur für Display-Version verfügbar) |
| Display (optional) | 5“ Farb-Touchscreen mit Datenlogger von 30 Millionen Messwerten |
| Versorgung | |
| Stromversorgung | 24 VDC ± 5 %, 10 W |
ALLGEMEINE SPEZIFIKATION | |
| Messmedium | Druckluft, N2, CO2 (für andere Gase kontaktieren Sie uns bitte) |
| Probenflussrate | < 2 l/min, Messgas wird an die Umgebung freigegeben |
| Beispielrate | 1/Sek |
| Gas / Betrieb Temperatur | -20 ... +50 °C |
| Transporttemperatur | -30 ... +70 °C |
| Betriebsdruck | 3 ... 15 bar(g) 0,5 ... 2 bar(g) (Optional) 0,60 ... 1,07 bar(a) (nur bei der Ambient-Version) |
| Gasfeuchtigkeit | < 40 % rel. Feuchtigkeit, keine Kondensation |
| Gasanschluss | 6 mm schnelle Verbindung |
| Lebensdauer der UV-Lampe | 9,000 Arbeitsstunden oder 1 Jahr, je nachdem, was zuerst eintritt |
| Elektrische Verbindung | M12, USB, RJ45 |
| Einstellungen | Verschiedene Sensoreinstellungen können über SUTO-Displays oder über die zugehörige Servicesoftware vorgenommen werden |
| Gehäusematerial | PC, Al Legierung |
| Schutzklasse | IP65 |
| Maße | 271 x 231 x 91 mm |
| Gewicht | 2,4 kg |
| Zulassungen | CE |
Osobní poradenství
Chcete dostávat další informace o produktech a aplikacích?
Nebo potřebujete osobní radu? Rádi vám pomůžeme!


































