S600 Mobilní analyzátor stlačeného vzduchu
pro měření kvality a čistoty
Přenosný analyzátor pro sledování čistoty a kvality stlačeného vzduchu podle normy ISO8573-1 přímo v místě použití.

Měření všech parametrů kvality ISO 8573-1

Softwarově řízené měření pro vysokou přesnost

Barevný dotykový displej s vysokým rozlišením 5"

Jedinečný ultrapřenosný a kompaktní design

Generátor zpráv PDF pro audity ISO 8573-1

USB nebo volitelné připojení 4G/LTE

Izokinetické zařízení pro odběr vzorků v souladu s ISO

Pro stlačený vzduch, dusík N₂, oxid uhličitý CO₂
Kombinuje nejnovější senzorovou technologii, softwarově řízená měření a časově úsporné nastavení v mobilním multifunkčním nástroji ovládaném dotykovou obrazovkou. S přístrojem S600 lze testy kvality stlačeného vzduchu provádět v nejkratším možném čase ve srovnání s běžnými metodami.
Měření kvality stlačeného vzduchu podle normy ISO 8573-1
Řada průmyslových odvětví, například farmaceutický a potravinářský průmysl, vyžaduje vysoce kvalitní stlačený vzduch. Častým měřením kvality stlačeného vzduchu lze zajistit bezpečnost procesů a výrobků a zároveň splnit požadavky normy ISO 8573-1. Sledování kvality stlačeného vzduchu může zároveň zabránit výpadkům výroby a zvýšit spolehlivost systému.
Měření na místě pro velkou flexibilitu
Zapomeňte na staré metody sledování kvality a čistoty stlačeného vzduchu. Analyzátor stlačeného vzduchu S600 využívá softwarově řízená měření, která zajišťují maximální flexibilitu a přesnost. Dynamický 5″ dotykový displej umožňuje ovládat a sledovat všechna data přímo na místě měření.
Celý balíček obdržíte ve snadno přenosném pouzdře. Tu lze snadno vzít kamkoli s sebou. Kufr modelu S600 má rozměry 45 x 38,1 x 19,05 cm.
Měřicí zařízení 5 v 1
S600 měří rosný bod/vlhkost, počet částic, teplotu, tlak a olejové páry s vysokou přesností v jednom přístroji. Díky integrovanému záznamníku dat nebyl záznam těchto parametrů pro další analýzu dat nikdy jednodušší.
- Měření částic 0,1 < d ≤ 0,5 µm, 0,5 < d ≤ 1,0 µm, 1,0 < d ≤ 5,0 µm je možné díky nejmodernější laserové detekční technologii. Metody měření splňují požadavky normy ISO 8573-4 (spolu s izokinetickým odběrovým místem). Přesnost počítání podle ISO 21501-4 30…70 % d> 0,1 µm, 90…110 % d>= 0,3 µm.
- Senzor rosného bodu nabízí široký rozsah od -100 do +20 °C Td díky jedinečné technologii vícenásobného senzoru. Osvědčená metoda měření rosného bodu nabízí dlouhodobou stabilitu a vysokou přesnost s přesností ±2 °C Td.
- Měření olejových par od 0,001 do 5 000 mg/m³ se provádí pomocí moderního fotoionizačního detektoru (PID) se samokalibrací. Rozsah měření je v souladu s normou ISO 8573-1 třídy 1 až 5 s vysokou přesností (5 % naměřené hodnoty ± 0,003 mg/m3).
- Měření tlaku pomocí nejmodernější technologie snímačů, která poskytuje důležité dodatečné údaje o kvalitě systému stlačeného vzduchu.
- Integrovaný záznamník dat zaznamenává všechny kanály paralelně pro pozdější analýzu. Pětipalcový dotykový displej umožňuje interakci s přístrojem přímo na místě. Ke správě jednotky není potřeba počítač.
ISO 8573-4 Izokinetický bod poklepu
Pro měření částic bylo vyvinuto izokinetické odběrové místo podle normy ISO 8573-4. Toto volitelné vybavení umožňuje sledovat a upravovat proudění vzduchu během měření částic a zajistit tak správný izokinetický odběr vzorků.
Vytváření výkonných zpráv pro audity stlačeného vzduchu
S modelem S600 mohou uživatelé vytvářet komplexní zprávy ve formátu PDF přímo na místě. Zprávy se řídí doporučeními normy ISO 8573 a navíc lze na obrazovce zadávat údaje týkající se klienta i poskytovatele služeb, což ještě více usnadňuje provádění auditů a vytváření smysluplných zpráv.
Záznamy ve formátu PDF lze vytvářet z libovolných záznamů v jednotce a kopírovat je na připojený disk USB pro přímý tisk.
Volitelné vzdálené připojení 4G/LTE
Díky integraci portu USB pro připojení 4G klíče mimo kryt S600 lze přenosná zařízení snadno připojit k softwaru S4A a sledovat je na dálku nezávisle na připojení WiFi. Klíč USB 4G je volitelnou výbavou a lze jej objednat společně s modelem S600, ale lze jej také dodatečně namontovat. K používání nové funkce je nutná karta SIM. Další informace naleznete v našem instruktážním videu.
Rádi vám poradíme a najdeme nejlepší možnou konfiguraci pro vaši aplikaci. Pro další dotazy a informace nás prosím kontaktujte zde.
- Měření kvality ovzduší v lékařském, farmaceutickém, potravinářském a nápojovém průmyslu
- Audity kvality stlačeného vzduchu podle normy ISO 8573-1
- Měření v místě použití pro zajištění bezpečnosti a kvality procesů ve všech aplikacích.
- Monitorování high-tech aplikací s přísnými požadavky na čistotu vzduchu
You are currently viewing a placeholder content from Vimeo. To access the actual content, click the button below. Please note that doing so will share data with third-party providers.
| 9.000 Arbeitsstunden | |
| Partikel | |
| Genauigkeit | Zählereffizienz nach ISO 21501-4 30 ... 70 % von d > 0.1 μm 90 ... 110 % von d ≥ 0.3 μm |
| Wählbare Einheiten | cn/m³, cn/ft³ |
| Messbereich | 0.1 < d ≤ 0.5 μm 0.5 < d ≤ 1.0 μm 1.0 < d ≤ 5.0 μm 5.0 μm < d |
| Sensor | Optischer Laser-Partikelzähler |
| Abtastrate | 1 min. |
| Durchflussmenge | 2.83 l/min |
| Druck Taupunkt | |
| Wählbare Einheiten | cn/m³, cn/ft³ |
| Genauigkeit | ± 1 °C Td (0 ... 20 °C Td) ± 2 °C Td (-70 ... 0 °C Td) ± 3 °C Td (-100 ... -70 °C Td) |
| Wählbare Einheiten | °C, °F |
| Messbereich | -100 ... +20 °C Td |
| Sensor | QCM + Polymer |
| Reaktionszeit (t90) | -20 °C Td -> -60 °C Td = < 240 sec -60 °C Td -> -20°C Td = < 30 sec @ 4 l/min |
| Öl-Dampf | |
| Genauigkeit | 5 % v. Messwert +/- 0.003 mg/m³ |
| Nachweisgrenze | 0.001 mg/m³ |
| Auflösung | 0.001 mg/m³ |
| Wählbare Einheiten | mg/m³ |
| Messbereich | 0.001 ... 5.000 mg/m³ |
| Sensor | PID (Photoionisationsdetektor) |
| Lebensdauer der UV-Lampe | 9.000 Arbeitsstunden |
| Abtastrate | 1 sec. |
| Druck | |
| Genauigkeit | 0.5 % FS |
| Messbereich | 0.1 ... 1.6 MPa(g) |
| Sensor | Piezo-Widerstandssensor |
| Temperatur | |
| Genauigkeit | ± 0.3 °C |
| Messbereich | -30 ... +70 °C |
| Sensor | Pt100 |
| Referenzbedingungen | |
| Wählbare Bedingungen | ISO1217 20 °C 1000 mbar |
SIGNAL / SCHNITTSTELLE & VERSORGUNG | |
| Feldbus | |
| Protokoll | Modbus/TCP |
| Aktualisierungsrate | 1 / sec. |
| Versorgung | |
| Versorgungsspannung | Adapter für die Netzversorgung (AC/DC) Eingang: 100 ... 240 VAC, 50/60 Hz, 1.4 A Ausgang: 24 VDC, 2.5 A, 60 W max. |
| Stromverbrauch | 1.4 A |
| Datenschnittstelle | |
| USB | Micro-USB mit OTG-Unterstützung |
| LTE/4G USB | USB-Anschluss für 4G/LTE-Modem |
ALLGEMEINE SPEZIFIKATION | |
| Konfiguration | |
| Andere | Gerät wird vorkonfiguriert geliefert Die Konfiguration kann über den Touchscreen vorgenommen werden |
| Display | |
| Integriert | Touchscreen, Size: 5“, Auflösung: 800 x 480 px |
| Datenlogger | |
| Speicher | Bis zu 3 Millionen aufgezeichnete Datensätze (jeweils 10 Kanäle) |
| Bericht | Integrierter Berichtsgenerator für den PDF-Export |
| Material | |
| Prozessanschluss | Messing vernickelt, FKM |
| Gehäuse | PC + ABS, Al-Legierung |
| Sonstiges | |
| Elektrischer Anschluss | 2-Stift, Push-Pull-Buchse |
| Schutzklasse | IP54 (Deckel geschlossen) |
| Zulassungen | CE |
| Prozessanschluss | Mikro-Schnellanschluss, voller Durchgang, männlich (1,5 m Schlauch mit Kupplung enthalten) |
| Gewicht | 9.8 kg |
| Betriebsparameter | |
| Medium | Druckluft, Stickstoff N₂, Kohlendioxid CO₂ (Softwareeinstellung) |
| Qualität des Mediums | ISO 8573-1: 4.4.4 oder besser |
| Temperatur des Mediums | 0 ... + 40 °C |
| Feuchtigkeit des Mediums | Mittlere Feuchtigkeit < 40 % rH, kein Kondenswasser |
| Betriebsdruck | 0.3 ... 1.5 MPa(g) |
| Temperatur in der Umgebung | 0 ... +50 °C |
| Luftfeuchtigkeit der Umgebung | 0 ... 90 % rH |
| Lagertemperatur | -10 ... + 70 °C |
| Transporttemperatur | -10 ... + 70 °C |
MESSUNG | |
| Messeinheit | Messeinheit Probenahmerohr mit integriertem isokinetischem Probenahmerohr, Durchflussregulierung und -kontrolle durch integrierten Durchflusssensor, zur Verwendung für Partikelmessungen nach ISO 8573-4 |
| Durchflussmesser- | 3 % o.RDG ±0.3 % FS |
| Einheit | Thermischer Massendurchflussmesser (nur für isokinetische Durchflussmessung, keine Systemdurchflussmessung) |
| Sensor | Thermischer Massendurchflusssensor |
| Genauigkeit | 3 % o. RDG |
Signalschnittstelle und Versorgung | |
| Verbindung | Kommunikation mit S600 (Kabel im Lieferumfang enthalten) |
| Aktualisierungsrate | 1 / sec. |
Související produkty
Osobní poradenství
Chcete dostávat další informace o produktech a aplikacích?
Nebo potřebujete osobní radu? Rádi vám pomůžeme!



































