S220 OEM měřič rosného bodu
pro stlačený vzduch a plyny -100 ... +20 °C Td
Přesné měření rosného bodu v nejmodernějších OEM aplikacích s širokým rozsahem měření -100 … +20 °C Td.

Výkonné monitorování rosného bodu na místě

Přesné měření s přesností ± 2 °C Td

Flexibilní použití díky kompaktní konstrukci

Sledování kvality a vlhkosti stlačeného vzduchu

Systém dvou senzorů pro vysokou přesnost

Pro high-tech aplikace od -100 ... 20 °C Td CD

4 ... 20 mA 2vodičový / 3vodičový a Modbus/RTU

Měřené plyny: Vzduch, Argon, O2, N2, CO2.
Díky spolehlivému a dlouhodobě stabilnímu měření snižuje přístroj S220 náklady na údržbu tím, že prodlužuje dobu mezi kalibračními intervaly.
Monitorování rosného bodu Plug and Play
S touto generací snímačů rosného bodu nabízí společnost SUTO zákazníkům OEM řešení plug & play pro monitorování stlačeného vzduchu. Model S220 OEM byl od základu navržen s využitím nejnovějších technologií a všech našich zkušeností a vyniká tak nad jakoukoli konkurencí.
Unikátní trojitý senzor
Kombinace našeho pokročilého senzoru QCM a známého polymerového senzoru činí z modelu S220 OEM první model senzoru rosného bodu na trhu, který měří přesně v celém rozsahu od -100 °C Td do +20 °C Td. Začleněním dalšího tlakového senzoru do měřicího zařízení kombinuje SUTO 3 senzorové prvky (polymer, QCM, tlak) v jednom zařízení pro měření rosného bodu.
Různá výstupní připojení
Měřič rosného bodu S220 OEM je k dispozici s dvouvodičovým nebo třívodičovým analogovým výstupním signálem 4… 20 mA, navíc jsou k dispozici modely s digitálním rozhraním Modbus/RTU.
Volitelný displej
Volitelný displej OLED, který je namontován přímo na snímači, poskytuje hodnoty v reálném čase přímo na místě. Displej lze snadno otočit o 340°, aby vyhovoval jakémukoli použití. Kryt displeje je vyroben z odolného polykarbonátu s výztuhou ABS, aby odolal náročným podmínkám.
Dlouhodobá stabilní měření
Hlavní kryt je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny s měkkým povrchem. Procesní připojení je vyrobeno z nerezové oceli 1.4301 (SUS 304) a je navrženo pro dlouhou životnost. Horní kryt je vyroben z hliníku ve stejné kvalitě jako hlavní tělo.
Výměnná služba SUTO
Služba náhradní kalibrace eliminuje prostoje a poskytuje uživatelům bezproblémový záznam měření rosného bodu.
Uživatel obdrží předem zkalibrovaný přístroj s kalibračním certifikátem a stejným nastavením přístroje. Jednotka na místě se vymění za kalibrovanou jednotku a vrátí se dodavateli. Více informací o naší výměnné službě najdete zde.
Pro další rady nebo konkrétní dotazy nás prosím kontaktujte zde.
MESSUNG | |
| Taupunkt | |
| Genauigkeit | ± 1 °C Td (0 ... 20 °C Td) ± 2 °C Td (-60 ... 0 °C Td) ± 3 °C (-100 ... -60 °C Td) |
| Auswählbare Einheiten | °C, °F, bar(g), MPa(g), psi(g), % rH, g/m³, mg/m³, g/m³ atm., mg/m³ |
| Messbereich | -100 ... +20 °C Td |
| Wiederholbarkeit | 0.25 % vom Messwert |
| Sensor | Polymer + QCM |
| Ansprechzeit t90 (@ 4l/min) | 0 °C Td ➞ -80 °C Td ≤ 420 sec -80 °C Td ➞ 0 °C Td ≤ 90 sec @ 4 l/min |
| Druck | |
| Genauigkeit | 0.5 % FS |
| Messbereich | 0 ... 1.6 MPa |
| Sensor | Piezo-resistiv |
| Temperatur | |
| Genauigkeit | +/- 0.3 °C |
| Messbereich | -30 ... +70 °C |
| Sensor | Pt100 |
| Referenzbedingungen | |
| Wählbare Bedingungen | 20 °C 1000 mbar (ISO1217), 0 °C 1013 mbar (DIN1343) Frei einstellbar |
ALLGEMEINE SPEZIFIKATION | |
| Konfiguration | |
| PC Software | S4C-DP Application |
| Display (Optional) | |
| Integriert | 0.66” OLED Display, zeigt den Messwert und die Einheit |
| Material | |
| Prozessanschluss | Edelstahl 1.4301 (SUS 304) |
| Gehäuse | Display Kappe: PC + ABS |
| Sensor | Polymer + Quartz-Crystal |
| Metallteile | Sinterfilter (Rostfreier Stahl) |
| Sonstiges | |
| Elektrischer Anschluss | M12, 5-polig |
| Schutzart | IP65 |
| Zulassungen | CE |
| Prozessanschluss | G 1/2” (ISO 228/1) oder UNF 5/8" (ANSI B1.1) |
| Gewicht | 180 g |
| Betriebsparameter | |
| Medium | Luft, Argon, O₂, N₂, CO₂* |
| Medium Qualität | ISO 8573-1: 4.6.3 oder besser |
| Mediumstemperatur | -30 ... +70 °C |
| Mediumsfeuchtigkeit | ≤ 50 °C Td |
| Betriebsdruck | 0.1 ... 1.6 MPa |
| Umgebungstemperatur | 0 ... +50 °C |
| Umgebungsfeuchte | 0 ... 100 % rH |
| Lagertemperatur | -20 ... +50 °C |
| Transporttemperatur | -30 ... +70 °C |
SIGNAL / SCHNITTSTELLE & VERSORGUNG | |
| Analogausgang | |
| Signal | 4 ... 20 mA 2-Leiter oder 4 ... 20 mA 3-Leiter |
| Skalierung | 4 mA = -60; 20 mA = +20 °C Td; frei einstellbar |
| Belastung | 250R |
| Aktualisierungsrate | 3 / sec |
| Feldbus | |
| Protokoll | Modbus/RTU |
| Aktualisierungsrate | 1/sec |
| Versorgung | |
| Versorgungsspannung | 15 ... 30 VDC |
| Stromaufnahme | 2-Leiter: 4 ... 20 mA 3-Leiter: 40 mA @ 24 VDC 3-Leiter mit Display: 50 mA @ 24 VDC |
Související produkty
Osobní poradenství
Chcete dostávat další informace o produktech a aplikacích?
Nebo potřebujete osobní radu? Rádi vám pomůžeme!


































