S402 Průtokoměr OEM pro stlačený vzduch a plyny
Piercing senzor
Cenově výhodný a hospodárný průtokoměr pro monitorování stlačeného vzduchu a plynů v aplikacích OEM.

Jednoduché sledování procesních sekvencí

Přesné výsledky a rychlá odezva

Ekonomické a spolehlivé měření

Konfigurace prostřednictvím bezplatné mobilní aplikace

Snadná instalace pod tlakem

Robustní konstrukce pro dlouhou životnost

4... 20 mA a impulsy; Modbus/RTU; Modbus/TCP; M-Bus

Instalace přes kulový ventil 1/2" do DN500
S průtokoměrem S402 OEM doplňuje společnost SUTO iTEC svůj sortiment speciálních OEM řešení pro měření průtoku. S402 OEM je určen pro dodavatele systémů stlačeného vzduchu a řešení, kteří nabízejí cenově dostupný a úsporný průtokoměr stlačeného vzduchu a plynů spolu se svými řešeními.
Technologie tepelného hmotnostního průtoku
Průtokoměr S402 OEM je založen na principu tepelného měření hmotnostního průtoku. Díky této technologii senzor nevyžaduje kompenzaci změn tlaku a teploty stlačeného vzduchu. Proto není nutné žádné další měřicí zařízení. Technologie tepelného hmotnostního průtoku navíc nabízí vysoké rozlišení a vysokou rychlost vzorkování, což vede k rychlému a přesnému měření. Díky tomu je vhodný i pro použití v jiných plynech, jako je dusík a mnoho dalších technických plynů.
Možnosti soukromých značek
S402 OEM lze přizpůsobit podle vašich přání, pokud jde o nápisy, firemní design a barvy. Kontaktujte nás prosím pro soukromé možnosti přizpůsobení nebo další dotazy zde.
Snadná instalace
Instalaci lze provést pod tlakem prostřednictvím kulového ventilu 1/2″ bez nutnosti vypnutí systému stlačeného vzduchu. Různá nastavení, např. typ plynu, průtoková jednotka, referenční standardy, lze nastavit z výroby podle vašich požadavků.
Měření a konfigurace online
Bezdrátová konfigurace senzoru maximálně usnadňuje práci technikům na místě. Pomocí aplikace pro chytré telefony SUTO S4C-FS lze snímač nejen konfigurovat a nastavovat na místě, ale také bezdrátově odečítat živá měřená data, jako je aktuální průtok nebo celkový průtok.
Vyrobeno pro aplikace OEM
Díky vysoce kvalitní nerezové oceli 1.4404 se jedná o jedinečný výrobek, který vám nabízí vysokou kvalitu a přesnost a zároveň poskytuje našim zákazníkům z řad OEM cenově dostupné a ekonomické řešení pro měření průtoku a spotřeby stlačeného vzduchu a plynů.
Různé signální výstupy
S402 OEM nabízí dvě různé možnosti výstupu signálu. Může být vybaven datovým rozhraním Modbus/RTU nebo izolovaným analogovým a pulzním výstupem 4…20 mA.
MESSUNG | |
| Durchfluss | |
| Genauigkeit | 2 % des Messwerts ± 0,3 % FS |
| Wählbare Einheiten | m³/h, m³/min, l/min, l/s, cfm, kg/h, kg/min, kg/s |
| Messbereich | siehe Tabelle unten |
| Wiederholbarkeit | 0,25 % v. RDG |
| Sensor | Thermischer Massendurchflusssensor |
| Abtastrate | 3 Abtastungen / Sek |
| Turndown-Verhältnis | 1:100 |
| Reaktionszeit (t90) | 0,5 sek |
| Verbrauch | |
| Wählbare Einheiten | m³, ft³, l |
| Referenzbedingungen | |
| Wählbare Bedingungen | 20 °C 1000 mbar (ISO1217), 0 °C 1013 mbar (DIN1343) frei einstellbar |
SIGNAL / SCHNITTSTELLE & VERSORGUNG | |
| Analogausgang | |
| Signal | 4 ... 20 mA, isoliert |
| Skalierung | 0 ... max. Durchfluss, frei einstellbar |
| Belastung | max. 250R |
| Aktualisierungsrate | 1 Sek |
| Impulsausgang | |
| Signal | Schaltausgang, Schließer, max. 30 VDC, 20 mA |
| Skalierung | 1 Impuls pro Verbrauchseinheit |
| Feldbus | |
| Protokoll | Modbus/RTU |
| Versorgung | |
| Spannungsversorgung | 15 ... 30 VDC |
| Derzeitiger Verbrauch | 200mA |
ALLGEMEINE SPEZIFIKATION | |
| Konfiguration | |
| Kabellos | S4C-FS-App für Mobiltelefone |
| Material | |
| Prozessverbindung | Edelstahl 1.4404 (SUS 316L) |
| Gehäuse | PC + ABS |
| Sensor | Keramik, glasbeschichtet |
| Metallteile | Edelstahl 1.4404 (SUS 316L) |
| Sonstiges | |
| Elektrischer Anschluss | A1415: M12 (6-polig) andere Optionen: M12 (5-polig) |
| Schutzklasse | IP65 |
| Zulassungen | CE, RoHS, FCC |
| Prozessverbindung | G1/2” (ISO 228/1) |
| Gewicht | 0,9 kg |
| Betriebsparameter | |
| Medium | Luft, N₂, O₂, CO₂ und andere Gase |
| Qualität des Mediums | ISO 8573: 4.4.3 oder besser |
| Temperatur des Mediums | -30 ... +140 °C |
| Luftfeuchtigkeit des Mediums | < 90 % rH, keine Kondensation |
| Betriebsdruck | max. 1,6 MPa(g) |
| Umgebungstemperatur | -30 ... +70 °C |
| Luftfeuchtigkeit | < 99 % rH |
| Lagertemperatur | -30 ... +70 °C |
| Transporttemperatur | -30 ... 70 °C |
| Rohrgrößen | ½“ ... 12“ (größere Rohre auf Anfrage) |
MESSBEREICHE | ||||
| Zoll | DN | Di (mm) | Standard (m3/h) | max (m3/h) |
| 1” | DN25 | 27.3 | 0,5 ... 147 | 0,6 ... 294 |
| 1¼” | DN32 | 36.0 | 0,9 ... 266 | 1,2 ... 531 |
| 1½” | DN40 | 41.9 | 1,2 ... 366 | 1,5 ... 731 |
| 2” | DN50 | 53.1 | 2,0 ... 600 | 2,5 ... 1197 |
| 2½” | DN65 | 68.9 | 3,5 ... 1026 | 5.0 ... 2048 |
| 3” | DN80 | 80.9 | 5,0 ... 1424 | 7,0 ... 2842 |
| 4” | DN100 | 100.0 | 10 ... 2183 | 12 ... 4357 |
| 5” | DN125 | 125.0 | 13 ... 3419 | 18 ... 6824 |
| 6” | DN150 | 150.0 | 18 ... 4930 | 25 ... 9838 |
| 8” | DN200 | 200.0 | 26 ... 8785 | 33 ... 17533 |
| 10” | DN250 | 250.0 | 40 ... 13743 | 52 ... 27428 |
| 12” | DN300 | 300.0 | 60 ... 19814 | 80 ... 39544 |
| Die Tabelle zeigt Durchflussbereiche bis 300 mm Rohrdurchmesser bei Standardbedingungen in der Luft. Andere Standardbedingungen und Gasdurchflussbereiche sind auf Anfrage verfügbar. Bei größeren Rohrdurchmessern kann auch der Durchfluss gemessen werden. | ||||
Související produkty
Osobní poradenství
Chcete dostávat další informace o produktech a aplikacích?
Nebo potřebujete osobní radu? Rádi vám pomůžeme!

































